Ніде правди діти: деколи виникає плутанина у розумінні — а отже й застосуванні — таких ключових понять, як «методи», «форми», «прийоми» і «засоби навчання». Спробуймо разом з’ясувати, як їх розрізняти одне від одного Закінчивши виш та розпочавши активно педагогічну працю, уже не до теорії загалом. Ця публікація не займе багато часу — лиш освіжить у пам’яті давно вивчене.
Ні, у них не тече слина, немає страху води та інших клінічних проявів сказу. Вони не кидаються на викладачів і не кусають їх. (Можливо, прецеденти і були, але нам про це невідомо). Вони просто отруюють життя – насамперед учителям, нерідко – іншим батькам, а подекуди – й власним дітям.
«Скажені» батьки існують у будь-які часи та в будь-якому класі. Це явище невмируще. Уникнути його неможливо, ігнорувати – небезпечно, боротися – марно. Вони були, є і будуть. З ними просто треба змиритися – як із фінансовою кризою, кепською погодою чи недосконалістю цього світу.
Від 1 січня 2017 року керівники вищих навчальних закладів і шкіл державної та комунальної форм власності подаватимуть електронні декларації, про це йдеться у відповіді Національного агентства з питань запобігання корупції на інформаційний запит Освіта.ua.
Згідно з нею, починаючи з 2017 року, керівники управлінь освіти обласних, Київської міської, районних державних адміністрацій, керівники навчальних закладів державної та комунальної форм власності, а також наділені керівними функціями їхні засту
... Читати далі »